Lokomotíva Devínska Nová Ves

Príchod nového hráča!

Futbalový klub Lokomotíva Devínska Nová Ves s potešením oznamuje príchod nového hráča

Andreja Hrdličku

„Hrdlo“ sa k nášmu tímu pripojil z Rakúskeho SV Jauerling. 

Základné info
  • MENO: Andrej Hrdlička
  • VEK: 28 rokov
  • PREF. NOHA: pravá
  • POZÍCIA: Útočník
  • PREDNOSTI: zakončenie, vytrvalosť, bojovnosť, rýchlosť

Prvé slová

Andrej, vítame ťa v našom tíme, aké sú prvé pocity?

Pocity sú dobré, klub veľmi dobre poznám, ako viacerí určite vedia, pochádzam z Devínskej a od mala som hrával za Devínsku, takže som rád, že som naspäť,

Čo ťa presvedčilo prísť z Rakúska naspäť do DNV?

Tak najmä ten pocit – byť naspäť doma. Ako som povedal, pochádzam odtiaľto, bývam tu a povedal som si, že možno teraz je ten pravý čas sa vrátiť a pomôcť tímu. Mal som možnosť zostať aj naďalej v Rakúsku, ale predsa, vždy chceš hrať doma.

Aké sú podľa teba podmienky na trénovanie a hranie futbalu v Devínskej?

Myslím si, že sme na tom dobre, ale vždy môže byť lepšie. Klub mal svoje svetlé chvíle, ale taktiež aj pády. Vraciam sa do klubu, lebo tu vidím víziu, napredovanie a projekt, ktorého by som chcel byť súčasťou. Netreba sa uspokojiť, ale môžeme byť na druhú stranu radi za to, čo máme. 

Občas si si bol s nami aj zatrénovať, pokiaľ si nemal tréning vo svojom tíme, čo si myslíš o našom kádri?

Tak samozrejme, sme mladé mužstvo, je vidieť, že chalani chcú hrať, učiť sa a bojovať jeden za druhého a najmä za klub. Vieme ako sme na tom v tabuľke, netreba si klamať, je o čo bojovať, ale myslím si, že máme na to, aby sme zachránili 3. ligu v Devínskej a dúfam, že budem v tomto boji nápomocný aj ja osobne. 

Máš aj svoje osobné ciele? Predsa len stále nevieme ako a či sa bude dohrávať súťaž, musíme asi rátať s viacerými možnosťami.

Presne tak, ťažko v tejto chvíli povedať, ako to bude. Ak rátam so scenárom, že budeme musieť dohrať jesennú časť, tak určite záchrana a pomôcť tímu k lepšej hre a výsledkom.